3060 Pásztó, Semmelweis u. 15-17.

titkarsag@pkorhaz.hu

Tel.: 06 (32) 561 000

Rólunk írták

Pozitív tapasztalat:

Tisztelt Titkárság,

szeretném most is nagyon szépen megköszönni a mai szemészeti rendelést Dr. Varga Edit Boglárkának és asszisztensének,  Juditnak: kedvesek, türelmesek, és elképesztően segítőkészek, ők mindig visszadják a hitet, hogy vannak még olyan orvosok és asszisztensek, akik tényleg törődnek a betegekkel.

Tisztelettel,
Illés Roland

Tisztelt Igazgató Asszony!                           

Hálás köszönetemet szeretném kifejezni a rehabilitációs osztályon eltöltött több mint 3 hét után! Az osztály szellemisége mindenen átüt! Karaszova Jelena főorvosnő személyisége, szaktudása nagymértékben járul hozza gyógyuló végeredményhez. Kiváló, segítőkész, vidám nővérek, akik megjelenésükkel is gyógyító hatásúak. Nagyszerű gyógytornászok, akik mindig tudnak újabb és nehezebb gyakorlatokat bemutatni, és számon kérni. Meg kell említenem a tánctorna vidámító, nagyon jó játékos hangulatát. Nagyon gazdag az eszközpark amivel az osztály rendelkezik, az a sokféle kezelés, ami a betegek gyógyulását szolgálja. Az osztály, de az egész kórház tisztasága kiváló a takarítóknak köszönhetően. Nem utolsósorban a varázsló élelmezés vezető, aki ilyen változatos étlapot szerkeszt és van, aki azt jól meg is főzi. Szerintem kevés kórház rendelkezik ilyen kiváló csapattal, ahol az ember úgy búcsúzik, hogy szeretne majd újra visszajönni! 

Tisztelettel,
dr.Földi Katalin

Tisztelt Vezetők!

Ezen a héten kedden fiamon Dr. László Tibor elvégzett egy arthroscopiás beavatkozást. A tapasztalatunk minden téren nagyon pozitív volt, így bármilyen furcsán hangzik, egy kellemes napot töltöttünk az intézményben. Már az előző heti vizsgálatkor feltűnt, hogy minden dolgozó nagyon kedves, segítőkész. Olyan felvilágosítást és ellátást kapott gyermekem, amit eddig még nem tapasztaltunk más egészségügyi intézményben. A beavatkozás napján azért volt egy kis természetes feszültség bennünk, de ez egy pillanat alatt tovaszállt. Mosolygó, kedves EMBEREKKEL találkoztunk. Néha egy-egy pillanatra megkérdeztem magamtól : álmodom? Nem, nem álmodtam. Az orvosunk nagyszerű „munkát” végzett. Tudjuk, hogy ez nem munka, hanem hivatás. Csodálatos hivatás.

Nagyon hálásak vagyunk, köszönünk szépen mindent!!!

További jó munkát kívánunk a kórház minden dolgozójának!

Áldás Önökre!

Tisztelettel és szeretettel : S. B. és S. T. K.

/ Legszívesebben megöleltem volna mindenkit, akivel csak kapcsolatba kerültünk /